nawigacja


jesteś tu

Tomasz Miroński : Radny Miasta Opole Lubelskie


Imię i Nazwisko:
Tomasz Miroński

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Marek Telenda

  bardzo zła
 • Barbara Kaczmarek

  Nie są wylewane prywatne animozje, przynajmniej nie przeze mnie, ja wpisami potwierdzam to, co wszyscy wiedzą, a mianowicie to, kto jest odpowiedzialny za ataki na p. Rembisza( fotomontaże, fałszywe ulotki etc.), jest to pan w. z Grotnik wraz z rodziną, odrazę budzi fakt, że ten człowiek, swoje prywatne żale do p. Rembisza tak silnie wpoił rodzinie, że wspólnie z nim dopuściła się tak haniebnego czynu, przestępstwa, nie jest dla mnie istotne kto padł ofiarą tych patologicznych ludzi, istotne jest natomiast to, do czego się posunęli i z jaki niskich pobudek. Odzywam się też tu tylko jak widzę ich dalsze ataki, tym razem przenieśli się na profil p. Telendy głównie i tym samym pogardliwym językiem się posługują używając wielu pseudonimów. Ci ludzie nie są zdolni do żadnej refleksji i zrozumienia, że to, co sieją powróci i to ze zdwojoną siłą i to uderzając w kolejne pokolenia ich, to są właśnie ludzie, którzy bezrefleksyjnie i w oparach hipokryzji przekażą sobie znak pokoju jak tylko znajdą się w kościele. Ustosunkowując się do Twojego Przedwpisywaczu stwierdzenia o brudnej kampanii,powiem, że najbrudniejsza kampania już miała miejsce, właśnie ta w wykonaniu pana w. z Grotnik z rodziną, można kogoś lubić nie lubić, ale takich rzeczy się nie robi, nikt przyzwoity nie zrobiłby czegoś tak brudnego i nie można mówić, że pisanie o ludziach, którzy się tego przestępstwa dopuścili jest prywatną nienawiścią, nie jest, ja oceniam jako niezależny obserwator i nie, jak mi próbowano zarzuać tu wielokrotnie, fanatyk pana Rembisza, jestem przyzwoitym człowiekiem i oceniam to, co widzę, bez względu na sympatie bądź antypatie polityczne.Raz jeszcze powiem, ludzie, którzy dopuścili się ataków na p. Rembisza są pozbawieni wszelkich zasad moralnych,nawet nie wzięli pod uwagę, że swoim przestępczym zachowaniem narażą wiele osób na nieprzyjemności, podejrzenia, ich celem było tylko - zemścić się na p.Rembiszu, za co?, za to,że żyje i ma inne zdanie od ich zdania, oto powód tak haniebnego ataku.
 • Barbara Kaczmarek

  To co się dzieje w związku z kampanią uzupełniającą w Dąbrówce to już przechodzi wszelkie pojęcie, idea tego forum dawno została zagubiona i zniszczona.Całkowity brak merytorycznej dyskusji obywateli, którym leży na sercu dobro gminy w której żyją. Pozostało tylko dyskredytowanie pracy Pani Kaczmarek, nawoływanie do głosowania(z podaną nawet ilością możliwych głosów ) na osobę, której rzeczywistych zalet czy przydatności w radzie gminy nie podaje się podnosząc jedynie fakt, że z pewnością będzie przeszkadzać w pracy Pani Kaczmarek i promować byłego wójta.Tutaj to już jest tylko brudna kampania wyborcza, powyborcza i przedwyborcza, nic więcej.Takie forum powinno zostać po prostu zlikwidowane, bo niczemu dobremu nie służy. W dodatku głównie wylewane są tu własne, osobiste i całkiem prywatne animozje i nienawiści. Dzisiaj jest niedziela i z pewnością większość z tych co tu się obrzucają obelgami nawzajem spotka się w jednym kościele i zamiast rachunek sumienia zrobić i zawstydzić się, to jak gdyby nigdy nic, z pełną hipokryzją przekażą sobie znak pokoju
 • Marek Tomicki

  Dobrze wpisy podawały , że Marek to judasz i szuja , teraz mści się na wyborcach , a raczej na ich dzieciach , nie zabierając autobusem ich do szkoły . Wstydzić się powinien ale co zrobić jak tacy jak on wstydu nie znają B...e....eee a fe....e..
 • Szymon Simiński

  Kto zna pana Szymona to zawsze powie zwykły skromny człowiek o wrażliwym sercu , nawet dla tych co nie zasługują na podanie im ręki .
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin