nawigacja


jesteś tu

Paweł Piotr Okrasa : Radny Miasta Wieluń


Imię i Nazwisko:
Paweł Piotr Okrasa

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna: • 5
  4
  5
  5
  5
  KS: KM: SR: WO: OO:

  gregu

  Skutecznie obnaża nepotyzm itp.
  2010-05-03 13:14:37  |  zgłoś naruszenie zasad         

ocena

 • komentarze:     2
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 3  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Wiesław Olender

  Benek, nie radni zabrali, radni na inny cel przeznaczyli.
 • Zdzisław Rembisz

  Dzięki Tobie wielonickowy m±cicielu w realnym ¶wiecie i tym - wirtualnym mogę się pobawić w zmianę ip. Dla Ciebie to chleb powszedni i to od lat, dla mnie novum. Najbardziej bawi mnie, że wiem, kto się kryje pod 99,99% wpisów obelżywych, a zmiany nicków nic nie pomog±, wiem, kto w nocy rozwoził te wulgarne fotomontaże, wiem, kto je tu umieszczał,z wieloma osobami podzieliłem się t± wiedz± z prostego powodu, jestem uczciwym człowiekiem i brzydzę się takimi czynami. Od lat obserwuję gminne poczynania, jestem uczestnikiem sesji rady, wiem kogo było stać na tak± patologię, wiedz± to też moi s±siedzi i można ¶miało powiedzieć - większa czę¶ć mieszkańców gminy, gdzie się nie obrócić w gminie tam nazwisko mieszkańca Grotnik, który dopu¶cił się tych karygodnych czynów jest na ustach ludzi, ta zła sława jest od lat i zdaje się, że tylko sam winowajca wierzy w swoj± niewinno¶ć, ale to nie dziwi w zasadzie.S±dzę również, że te usilne próby przekonywania, ot chociażby przez to forum, że człowieka z Grotnik o tak złej sławie, sobie kto¶ wymy¶lił,po pierwsze s± czynione przez samego zainteresowanego i jego rodzinę, po drugie s± podyktowane faktem, że ten człowiek i jego rodzina w jakim¶ sensie się wstydzi teraz tego, co zrobił, wstydzi się chyba najbardziej przed ludĽmi, którzy nie wierzyli i nie s±dzili, że stać go na tak karygodne zachowania, przed ludĽmi, przed którymi chciał uchodzić za przyzwoitego człowieka, bo nie zd±żyli zapoznać się z jego bogatym, niechlubnym dossier.Niestety, to zachowanie w kampanii, zachowanie ur±gaj±ce wszelkim kanonom przyzwoito¶ci, spowodowało,że nawet ludzie, którzy mieli niewielk± wiedzę na temat bardzo podłych zachowań tego człowieka w przeszło¶ci i wobec wielu, wielu ludzi, wreszcie dowiedzieli się z kim maj± do czynienia, kto to jest i jakimi się w życiu kieruje zasadami, mogę tylko dodać od siebie, bo miałem okazję znać tego człowieka na niwie zawodowej, że ten człowiek funkcjonuje na zasadzie- dzi¶ jeste¶ przyjaciel, bo co¶ możesz dać, jutro jeste¶ wróg, bo powiedziałe¶ nie! i to jest powód dla tego człowieka, by zacz±ć funkcjonować w trybie zemsty, w trybie nienawi¶ci, w trybie donosów, w trybie intryg i pomówień w stronę ludzi. Wczoraj był znienawidzony Zdzisław Rembisz, dzisiaj jest Marek Telenda, po drodze s± jeszcze inni, s± też tacy, którzy jeszcze nie wiedz±, że im też uprzykrzy życie, nie wykluczam, że i na li¶cie do znienawidzenia i pomawiania przez tego, nie bójmy się stwierdzenia - chorego człowieka, s± i osoby, którym oficjalnie sprzyjał i sprzyja.
 • Marek Telenda

  Dzięki Tobie wielonickowy mącicielu w realnym świecie i tym - wirtualnym mogę się pobawić w zmianę ip. Dla Ciebie to chleb powszedni i to od lat, dla mnie novum. Najbardziej bawi mnie, że wiem, kto się kryje pod 99,99% wpisów obelżywych, a zmiany nicków nic nie pomogą, wiem, kto w nocy rozwoził te wulgarne fotomontaże, wiem, kto je tu umieszczał,z wieloma osobami podzieliłem się tą wiedzą z prostego powodu, jestem uczciwym człowiekiem i brzydzę się takimi czynami. Od lat obserwuję gminne poczynania, jestem uczestnikiem sesji rady, wiem kogo było stać na taką patologię, wiedzą to też moi sąsiedzi i można śmiało powiedzieć - większa część mieszkańców gminy, gdzie się nie obrócić w gminie tam nazwisko mieszkańca Grotnik, który dopuścił się tych karygodnych czynów jest na ustach ludzi, ta zła sława jest od lat i zdaje się, że tylko sam winowajca wierzy w swoją niewinność, ale to nie dziwi w zasadzie.Sądzę również, że te usilne próby przekonywania, ot chociażby przez to forum, że człowieka z Grotnik o tak złej sławie, sobie ktoś wymyślił, po pierwsze są czynione przez samego zainteresowanego i jego rodzinę, po drugie są podyktowane faktem, że ten człowiek i jego rodzina w jakimś sensie się wstydzi teraz tego, co zrobił, wstydzi się chyba najbardziej przed ludźmi, którzy nie wierzyli i nie sądzili, że stać go na tak karygodne zachowania, przed ludźmi, przed którymi chciał uchodzić za przyzwoitego człowieka, bo nie zdążyli zapoznać się z jego bogatym, niechlubnym dossier. Niestety, to zachowanie w kampanii, zachowanie urągające wszelkim kanonom przyzwoitości, spowodowało,że nawet ludzie, którzy mieli niewielką wiedzę na temat bardzo podłych zachowań tego człowieka w przeszłości i wobec wielu, wielu ludzi, wreszcie dowiedzieli się z kim mają do czynienia, kto to jest i jakimi się w życiu kieruje zasadami, mogę tylko dodać od siebie, bo miałem okazję znać tego człowieka na niwie zawodowej, że ten człowiek funkcjonuje na zasadzie- dziś jesteś przyjaciel, bo coś możesz dać, jutro jesteś wróg, bo powiedziałeś nie! i to jest powód dla tego człowieka, by zacząć funkcjonować w trybie zemsty, w trybie nienawiści, w trybie donosów, w trybie intryg i pomówień w stronę ludzi. Wczoraj był znienawidzony Zdzisław Rembisz, dzisiaj jest Marek Telenda, po drodze są jeszcze inni, są też tacy, którzy jeszcze nie wiedzą, że im też uprzykrzy życie, nie wykluczam, że i na liście do znienawidzenia i pomawiania przez tego, nie bójmy się stwierdzenia - chorego człowieka, są i osoby, którym oficjalnie sprzyjał i sprzyja.
 • Zdzisław Rembisz

  Ty za to używasz innego profila,a nawet więcej niż jednego, by dalej z psychopatyczn± przyjemno¶ci± pisać Ľle o byłym wójcie.
 • Marek Telenda

  dos, więcej pokory i szacunku do ludzi!, bo jak na razie jedyne czym \"imponujesz\" to chamstwo przejawiaj±ce się w bardzo prostackim artykułowaniu. Panie Przewodnicz±cy - bardzo dobrze prowadzona sesja, gratuluję!
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin