nawigacja


jesteś tu

Ireneusz Stefan Bekisz : Radny Miasta Gdynia


Imię i Nazwisko:
Ireneusz Stefan Bekisz

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:
Platforma Obywatelska


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

 

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Wiesław Olender

  Kolego zazdrosny, jaka ty masz posade dobra?,ciebie z posady to usunęli 23 lata temu, za pobicie mlodego człowieka, od tego czasu ciepla emeryturka i jak widać nasilające się frustracje,a przez to obrzygiwanie ludzi z naszej gminy, frustruje też corka tonąca w dlugach, ale trzeba bylo zamiast udawać,ze nie ma problemu, w odpowiednim czasie sprać tylek, wyzywasz się na ludziach, ty, zona, córką ta wlasnie i wnuki, nie czujesz,ze to jest chore?Pan Olender to zawsze bedzie dla ciebie pan, bo dla ludzi, ktorzy w tak ordynarny sposób, po chamsku innymi slowy, wyrażają się o innych, bo mają niepohamowaną zazdrość w sobie,nie ma innej opcji.
 • Wiesław Olender

  Oj,oj,oj, ale wesoło,ha,ha,ha.Panie zastepco, trep z Grotnik wali w Pana, bo go skręca zazdrość, wcześniej walil w Rembisza, Kominiaka i innych,CHOROBA NIEULECZALNA!
 • Wiesław Olender

  no cóż, wobec tego gmina Zgierz zamieszkiwana jest przez Pana Olendra, obecnie na stanowisku Zastępcy Wójta, Wójta i paru radnych oraz \"dziadzia\" wraz z rodzinką znienawidzonych przez psychopatę - teraz pod pseudo \"ja\" i \"wierzyciel\", miał też staruszek parę innych pomysłów w tym \"olkę byłą uczennicę\" :). Jakaś miniaturowa ta gmina Zgierz jest, czyż nie tak ?. Wobec tego niech tak zostanie, to nawet zabawne jest. Umówmy się, że inni mieszkańcy nie istnieją - przynajmniej do następnych wyborów, wtedy stanu faktycznego już nie da się raczej ukryć, chociaż w głowie psychola wszystko jest możliwe, wtedy może wymyśli, że głosował tylko jego wróg z rodziną tylko robił to wiele, wiele razy, raz zarazem , ciągle w innym przebraniu:). Co za głupek z tego oszołoma- wierzyciela, zwłaszcza że pewnie głupio kasę stracił :) :)i już jej nigdy nie odzyska. Tymczasem Zastępca tylko robi obciach w gminie i obniża notowania Pani Wójt.Trep i trepem zostanie, to nie posada tylko stan umysłu jest tego przyczyną
 • Wiesław Olender

  Posadę masz lepsza dziadziu złośliwy gminny?, chyba jak ta co ci zona dała, czyli zazdrośnika , fotomontazysty i zlosliwego donosiciela na ludzi bez skazy.Obrazajac wójta takimi chamskimi inwektywami sobie dziadziu wystawiasz marne noty, rozumiesz to w ogóle?,czy nie bardzo dociera do szarych komórek? A kary, zaplaty to zdaje sie znasz, bo masz na koncie, wyroki tez masz.
 • Wiesław Olender

  Twoim hejtem juz sie nie raz interesowaly, wiec rozumiem twoją nerwowość i znajomość tematu, mój to nie hejt, a glos prawdy, a p.Olendra skończ opluwać prostaczku zazdrosny, jestes w gminie non grata.
© 2009-15 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin