nawigacja


jesteś tu

Honorata Zofia Brzytwa : Radny Gminy Santok


Imię i Nazwisko:
Honorata Zofia Brzytwa

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Jerzy Ładyński

  Ten człowiek to marionetka w rękach wójta. Brak elementarnej wiedzy o samorządzie. Pan radny Ładyński nie dba o mieszkańców Łajszczewa Starego, Sap Lisowoli, Wycześniaka.
 • Barbara Kaczmarek

  Na 100% nie będzie wójtem jak ktoś wspomniał wcześniej że ludzie mówią tak mówią szczególnie o uczciwości tej pani , drogi też w gdmine robią ale powiatowe za gminne pieniądze takie to dobre gospodarowanie
 • Barbara Kaczmarek

  Ale kogoś zabolała prawda. Bardzo dobrze....
 • Barbara Kaczmarek

  Zaczynają się klaki piątkowe, więc ok, ja nie zmieniam nicków i nie robię pozorów mnogości komentatorów.Powiem tak - ja będę głosował na Rembisza, bo to człowiek myślący o całej gminie,a nie tylko o swojej miejscowości, Kaczmarek była bardzo kiepską przewodniczącą, bardzo, do tego sesje to były po prostu żenujące spektakle, żenujące! Rembisz to gwarant rozwoju gminy, spokoju, rozsądku, sprawiedliwości i pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują. W imieniu dzieci szkół naszej gminy mogę podziękować za bardzo duże nakłady z budżetu na cele tej grupy, mogę podziękować za boiska, za świetlice, które prężnie działają, za pomoc dla ludzi ,którzy chcieli w siebie , w swoją przyszłość zawodową inwestować poprzez doszkalanie się, dziękuję jako podatnik za to, że nie dopuścił do tego, by bez opamiętania robić inwestycje, tak jak krzyczała grupka wójtowskich zagorzałych przeciwników, z jednym z mieszkańców Grotnik na czele, przez te inwestycje bez końca mielibyśmy dług niebotyczny a co za tym idzie podniesione ot chociażby podatki od nieruchomości oraz wszelkie inne opłaty, grupy zagorzałych przeciwników to nie obchodziło i nadal nie obchodzi, im zależy tylko na tym, żeby ludzie brawo im bili, kwestię zapłaty za inwestycje nie poruszają, a jak już to wtedy krzyczą , że za to odpowiedzialny jest Rembisz. Nie tędy droga , nie tędy,dlatego dam wraz z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami i tysiącami ludźmi w gminie głos za Rembiszem, za stabilną gminą! Dla radnej 1 i głosu nie będzie nigdyw wyborach, styl sprawowania mandatu jest nie do przyjęcia dla mnie!, sposób dialogu również, pomysłów kostruktywnych, przemyślanych nie widzę i nie słyszę, słyszę tylko od lat uporczywe słowa o złym wójcie, nigdy nie słyszałem żadnego pozytywu od radnej o wójcie , a ja nie toleruję ludzi, którzy nie potrafią obiektywnie, nawet jak kogoś nie lubią, dostrzec u niego choć jednej zalety i ucziwie przyznać, że to a to powiedział/zrobił dobrze.
 • Krystyna Baczyńska

  nie pomaga ludziom, jest zazdrosna
© 2009-12 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin