nawigacja


jesteś tu

Andrzej Snopek : Radny Gminy Wieliszew


Imię i Nazwisko:
Andrzej Snopek

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Zdzisław Rembisz

  Nie liczę, po wyglądzie oceniłam, zdaje się być młodsza duchem i swieżymi pomysłami, a także posiada wielką klasę i sznyt, kobieta nowoczesna, mądra i bardzo inteligentna.II tura dla Rembisza ode mnie, ale życzę powodzenia i pani Kaczmarek.
 • Zdzisław Rembisz

  kobiecie wieku się nie liczy ale jeśli już to pani Tomczak jest starsza od pani Kaczmarek .........
 • Zdzisław Rembisz

  Masz, masz wspólnego, ale chcesz udawać, że nie masz, panie w. i rodzino, nie zmienicie już tego, co o Was się mówi, ale sami zapracowaliście na to, skąd w Was tyle jadu?, nienawiści do tego człowieka?, do Rembisza, udowodnił Wam Waszą indolencję kiedyś?, kłamstwa na jego temat?,powiem tak, ja głosowałam na Panią Annę Tomczak, bo młoda, bo prężnie działająca, bo solidna, ale teraz oddam głos na p. Rembisza, bo Pani Kaczmarek to nie Anna Tomczak, niestety, mimo, że również kobieta, a ja kobiety w samorządzie cenię. Pani Kaczmarek nie jest osobą chętną do kompromisów ,a to jest niezbędne w pracy samorządowca, bo samorząd lokalny, gmina, to nie posada króla niepodzielnie rządzącego, a posada,która wymaga wielu , wielu kompromisów, pani Kaczmarek była już na czele rady, to taki przedsmak krzesełka wójta można powiedzieć i niestety- nie podołała, ludzie mieli dość tych kłótni, cyrku w gmachu gminy podczas sesji.
 • Barbara Kaczmarek

  Maria vel Jacek vel lech vel Komin vel....99 % nicków tej strony ( bo to ta sama osoba) zgadzam się z Jolą, to Rembisza oczerniono,opluto a nie jak piszesz innych, chyba, że ty , by pokazać, ze wójt opluwa podrzucałaś/łeś na innych kandydatów tzn.w tym przypadku pana Burzyńskiego spreparowane ulotki niby autorstwa wójta ( żenada!), dlatego ja, właśnie dlatego, że nie lubię takich rzeczy, a wiadomo kto to zrobił i po co, zagłosuję na Rembisza, nie lubię chamstwa i chwytów poniżej pasa, a ten z fotomontażem i chamskimi odzywkami tu na stronie plus te nocne podrzutki do skrzynek mieszkańców, kościołów itp.jest właśnie i chamski i poniżej pasa, wiem, bo wiedzą to wszyscy, że to zrobili ludzie popierajcy radną Kaczmarek i dlatego nie oddam głosu na nią, niestety, dla mnie temat wyboru kandydata II tury zamknęli tym swoim chamstwem w stronę wójta i jeszcze teraz zamiast spokojnie czekać do II tury wyborów, mącą i próbują skłócać ludzi, nastawiać, opowiadają kolejne bzdury, stwierdzam,jak 95 % ich sąsiadów z Grotnik i ościennych wsi, że mają tak daleko posuniętą nienawiść, że nie mogą nad tym zapanować.To jest po prostu chore i tak o tym właśnie rozmawiamy w naszych wsiach. Mamy chorych współmieszkańców naszej wsi.Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
 • Zdzisław Rembisz

  Dlaczego mój wcześniejszy wpis próbuje jakiś przyd...s Wójta usunąć. Pisałem, że nie jestem złośliwy, tylko piszę o faktach jakie miały miejsce i widziało to wiele członkiń z KGW. Nie rozumiem dlaczego te same osoby w kółko piszą o Grotnikach W innych miejscowościach Gminy również mieszkają wyborcy, ja nie mam nic wspólnego z tą miejscowością i zdania nie zmienię, że dawno ten człowiek powinien zrezygnować ze startu w wyborach.NIe potrafi w tych czasach zarządzać Gminą i doprowadził do tego że jesteśmy w ogonie gmin polskich
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin