nawigacja


jesteś tu

Andrzej Snopek : Radny Gminy Wieliszew


Imię i Nazwisko:
Andrzej Snopek

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Marcin Karpiński

  Teraz jeszcze o p.Rembiszu na profilu p.Karpińskiego?!!!!, dajcie spokój już z tymi zagrywkami, zajmijcie się czymś pożyteczniejszym a nie sianiem fermentu.
 • Marcin Karpiński

  Kochani, jeśli nie głosowaliście na Z.Rembisza to komentujcie jego poczynania po przegranej w wyborach na forum www.zgierz.pun.pl. Z.Rembisz miał w 2010r. poparcie gminnej organizacji SLD a zatem i pana Karpinskiego. W 2014 miał poparcie SLD również.W tym roku wybory do Sejmu. Zgierscy działacze SLD będą chcieli naszych głosów. Nie dajmy im ich. Rozliczmy ich z poparcia dla Z. Rembisza. Okłamał nas w ulotkach iż nie ma sympatii politycznych. Komentujcie na tym forum. Jest to korzystniejsze ponieważ tam o wszystkim będą informowani zgierzanie. A Karpinski miał zły wynik wyborczy. To sprawiedliwe.
 • Barbara Kaczmarek

  Nie są wylewane prywatne animozje, przynajmniej nie przeze mnie, ja wpisami potwierdzam to, co wszyscy wiedzą, a mianowicie to, kto jest odpowiedzialny za ataki na p. Kaczmarek(fałszywe ulotki, kłamstwa w internecie etc.), jest to między innymi pani g., odrazę budzi fakt, że ta osoba, swoje prywatne żale do p.Kaczmarek tak silnie wbiła sobie do głowy, że za wszystkie swoje niepowodzenia życiowe łącznie z urażonymi i niespełnionymi ambicjami zrobienia kariery \"powiatowej\", odpowiedzialna jest inna osoba a nie ona sama,jest dla mnie istotne kto padł ofiarą tej osoby, istotne jest również to, do czego się można posunąć i z jakich niskich pobudek. Odzywam się też tu tylko jak widzę jej ciągłe ataki, przenosi się teraz na profil p. Jóźwiaka i tym samym pogardliwym językiem się posługując używając wielu pseudonimów.Ta osoba nie jest zdolna do żadnej refleksji i zrozumienia, że to, co sieje powróci i to ze zdwojoną siłą i to uderzając w nią samą, tacy są właśnie ludzie, którzy bezrefleksyjnie i w oparach hipokryzji przekażą sobie znak pokoju jak tylko znajdą się w kościele. Ustosunkowując się do Twojego Przedwpisywaczu stwierdzenia o brudnej kampanii,powiem, że najbrudniejsza kampania już miała miejsce, właśnie ta w wykonaniu pani g.i śmietanki towarzyskiej w jakiej się obraca, można kogoś lubić nie lubić, ale takich rzeczy się nie robi, nikt przyzwoity nie zrobiłby czegoś takiego jak publikowanie fałszywych wywiadów, zarzucanie wsi nocą fałszywymi ulotkami o rzekomych długach i nie można mówić, że pisanie o ludziach, który się tego czynu dopuścili jest prywatną nienawiścią, nie jest, ja oceniam jako niezależny obserwator i nie, jak mi próbowano zarzucać tu wielokrotnie, fanatyk pani Kaczmarek, jestem przyzwoitym człowiekiem i oceniam to, co widzę, bez względu na sympatie bądź antypatie polityczne.Raz jeszcze powiem, osoba ta, pani g. i ludzie, którzy są z nią związani a którzy dopuścili się ataków na p. Kaczmarek są pozbawieni wszelkich zasad moralnych,nawet nie wzięli pod uwagę, że swoim odrażającym zachowaniem narażą wiele osób na nieprzyjemności, podejrzenia, ich celem było tylko - zemścić się na p.Kaczmarek, za co?, za to,że żyje i ma inne zdanie od ich zdania, że wygrała wybory samorządowe w gminie to powód tak haniebnego ataku.
 • Marek Telenda

  Teraz podpisujesz się wojtek 2?, masz widać frajdę wielką z tego, że możesz się anonimowo popisywać, tzn. Ty panie w. myślisz,że anonimowo, bo inni wiedzą kim jesteś i Ty i Twoja żona, córka i wnuki, wiedzą, co zrobiliście w kampanii i wiedzą, że dalej się tu bawicie, teraz na Telendę się przeniosła chorobliwa nagonka.
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin