nawigacja


jesteś tu

Andrzej Snopek : Radny Gminy Wieliszew


Imię i Nazwisko:
Andrzej Snopek

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

 

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Marek Telenda

  Mylisz się mieszkańcu, temat pana W. z Grotnik, jego zaburzonej żony i córki oraz dwóch synów córki interesuje wielu,nawet autora listu do gazety gminnej. Jak pan W. nie pisze, to jego żona, jak nie żona to córka, a jak nie córka to jej synowie. Zawsze ktoś jest tu obecny i to od lat wielu. To jest tak jak w tym liście do gazety - frustracje!
 • Zdzisław Rembisz

  Mylisz się mieszkańcu, temat pana W. z Grotnik, jego zaburzonej żony i córki oraz dwóch synów córki interesuje wielu,nawet autora listu do gazety gminnej. Jak pan W. nie pisze, to jego żona, jak nie żona to córka, a jak nie córka to jej synowie. Zawsze ktoś jest tu obecny i to od lat wielu. To jest tak jak w tym liście do gazety - frustracje.
 • Marek Telenda

  panie r. a może by tak doktoracik na stare lata próbować zrobić? Mając tak bogatą dokumentację na temat co, kto i kiedy w latach 2010 do 2015 na tym forum pisywał, toż to skarbnica wiedzy \\\"naukowej\\\" jest. Paranoja w czystej postaci, żeby przez wiele lat spisywać \\\"złote myśli\\\" różnych ludzi zamieszczane na tym forum w dodatku przypisując te wpisy znienawidzonemu w.:)Proponuję na rodzimej łódzkiej uczelni podjąć próbę wzmocnienia swojego cv, może tytuł: \\\"obsesje i nieszczęścia spowodowane przez w.\\\". Tylko jest jeden problem,ten temat nikogo- oprócz pana panie r., nie interesuje
 • Zdzisław Rembisz

  panie r. a może by tak doktoracik na stare lata próbować zrobić? Mając tak bogatą dokumentację na temat co, kto i kiedy w latach 2010 do 2015 na tym forum pisywał, toż to skarbnica wiedzy \"naukowej\" jest. Paranoja w czystej postaci, żeby przez wiele lat spisywać \"złote myśli\" różnych ludzi zamieszczane na tym forum w dodatku przypisując te wpisy znienawidzonemu w.:)Proponuję na rodzimej łódzkiej uczelni podjąć próbę wzmocnienia swojego cv, może tytuł: \"obsesje i nieszczęścia spowodowane przez w.\". Tylko jest jeden problem,ten temat nikogo- oprócz pana panie r., nie interesuje
 • Zdzisław Rembisz

  Przeglądam tę stronę, portal, forum i zadaję sobie pytanie - czy wpis z 3 lipca 2012 roku u ówczesnego radnego z Grotnik, pana Chabra, cytuję \\\\\\\" Opinia o polityku: no to sprawdź, a jak nie znasz imienia i nazwiska to nie odpowiesz? czyli \\\\\\\\\\\\\\\"wiem ale nie powiem\\\\\\\\\\\\\\\"? skoro nalegasz Lechosław Wojcieszek, i co? Polityk powinien się zająć: niezła prowokacja 2012-07-03 19:34:56 \\\\\\\" to niefortunny,bo podyktowany na przykład wysokim poziomem adrenaliny, czy zamierzony, jednorazowy jedynie tzw. coming out ( wyjście z szafy)?
© 2009-15 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin