nawigacja


jesteś tu

Janusz Krasowski : Radny Powiatu ropczycko sędziszowskiego


Imię i Nazwisko:
Janusz Krasowski

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:
Polskie Stronnictwo Ludowe


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Barbara Dybczak

  Ambitna i ma dar przekonywania.Wie czego chce i nie idie po trupach do celu. Potrafi zjednywać sobie ludzi. Ma osobowość.
 • Zdzisław Rembisz

  Mamy jakiegoś papugę na forumiku, gę, gę, gęga i gęga , co za porąbana głowa, przecież zacz wiadomo kto to jest, mały maluteńki człowiek z przerośniętym ego i zawiścią gigantyczną, bo sam radnym nie jest i na szczęście nie będzie już. Wstyd mi tylko, że to mój krajan z tej samej wsi.
 • Dariusz Sędzicki

  co za głupi zbiór życzeń - drogami drogami i jeszcze raz drogami, no chyba że osobiście \"tymi rekami\"
 • Zdzisław Rembisz

  Wiesz co człowieczku wojtku january pani g. i spółka, mądrzy ludzie już cię dawno ignorują, piszesz sama do siebie i toniesz po uszy we własnym szambie, siedzisz i piszesz bzdury samotnie - bo kto by chciał z tobą siedzieć i tego bełkotu słuchać, jeśli tak gadasz w domu jak piszesz tutaj to tylko ewakuacja i w nogi, może ta \"żonka\" też uciekła i herbatki już nie robi,a ludzie cię ignorują, ale nie żal mi ciebie, na to zasłużyłaś paranoiku, ty chcesz iść za ludźmi a kto by chciał pójść za tobą , takich nie ma.Wobec tego nie pozwolę ci na dyskusję z samą sobą, mogę tylko dodać,że ludzi przez ten portal już nie oszukasz i nie zmienisz ich zdania o sobie, za dużo złego narobiłaś w gminie ludziom - więc jeśli chcesz spadać to spadaj ale nie dasz rady, obiecanki cacanki - zaraz znowu wrócisz bo co innego masz do roboty
 • Marek Telenda

  człowieczku wojtku, pani g. i spółko, zabawiający się tu codziennie w pomawianie i oczernianie ludzi, żebyś ty jeszcze miała co do powiedzenia o pracy gminy coś sensownego oczywiście a nie urojonego, to jeszcze pół biedy, ale ty jesteś zielona jak ogórek w polu w tych tematach, wiec pozostało atakowanie przez internet innych osób i tyle, masz urojenia na temat gminy, od wielu wielu lat pomawiasz i opluwasz ludzi z gminy, jakieś swoje prywatne żale lejesz nam tu bez ustanku, jakieś herezje ( na stos!) i plotki podajesz, nie ma nic w twoich komentarzach z krytyki rozsądnej, same urojenia aroganckie i chamskie określenia. Nabałaganiłaś ludziom w gminie i tak cię wszyscy zapamiętali ,szukasz dziury w całym u wszystkich jak leci w gminie. Ludzie cię nie lubią, bardzo bardzo nie lubią i nie trawią twojej osoby - dlatego wypluwają, nawet ci co Rembiszowi są. Sama sobie zalazłaś za skórę, że wszędzie widzisz cienie porażki? porażka, porażka, oj porażka a tak pięknie się zapowiadało, teraz jesteś Januarym - a co to w końcu za różnica jakie imię sobie wybierasz, jakie kolejne urojenie masz. Zostawiać tego Telendę w spokoju? ależ nie rób mu tego, nie zostawiaj go, bo ten gość zasługuje w pełni na takich sprzymierzeńców jak ty. Zrób coś wreszcie z tym komputerem bo już mu się styki grzeją i zaraz się rozleci na kawałki - bum, bum :)
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin