nawigacja


jesteś tu

Janusz Krasowski : Radny Powiatu ropczycko sędziszowskiego


Imię i Nazwisko:
Janusz Krasowski

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:
Polskie Stronnictwo Ludowe


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Marek Kominiak

  wiem że jestem świniom i niemom szyjjji. Zabawiam się też z wójtem bo z niego CIACHO :*
 • Zdzisław Rembisz

  wojtuś możesz mi naskoczyć i dobrze o tym wiesz :D idź do prokuratury i poproś o samo ukaranie za pedalstwo i złodziejstwo w gminie... jesteście zerami, zasłaniasz się dziećmi i kobietami jak tarczami, bo nie masz argumentów realnych żeby odeprzeć mój atak. Potrafisz tylko kogoś obwiniać zamiast pisać jaki to wielki i wspaniały jest wójt Twoim zdaniem i czego nie zrobił, a nie zrobił NIC przez tyle kadencji dlatego nie masz NIC do napsiania. Pomyśl o ludziach których okradliście z czasu spędzonego z rodzinami. O ludziach którzy za chlebem musieli wyjechać za granicę bo tutaj niema pracy a główny opiekun i człowiek któremu zaufali nie zrobił nic w kierunku pozyskania inwestorów którzy by je stworzyli. Oni nie spędzają świąt z rodziną... Ty może i tak bo jesteś lichwiarzem przy wójcie i żresz z koryta swojego Pana jak to barwnie określiłeś. Zacznij się pakować bo jak wyjdą na jaw Twoje dane, a osobiście je zdobędę to będą Cię palcami wytykać za to co robisz. :) specjalnie dla wojtka po południu nowe zdjęcie z zupełnie nowej kolekcji :D
 • Barbara Kaczmarek

  Można wojować, ale są granice Przedwpisujący!przy okazji napiszę :Wstydźcie się Wy odpowiedzialni za wstawienie tak odrażających zmontowanych zdjęć, za komentarze na poziomie rynsztokowym, WSTYD! I JESZCZE RAZ WSTYD! Wystawiliście sobie świadectwo dożywotnie! ps.Jestem pewien, że ten wyczyn nie przejdzie bez echa, bez konsekwencji, zdjęcie obnażonego Wójta, osoby publicznej, jest czymś, co wg mnie przechyliło szalę, wiele można znieść, ale nie coś tak obrzydliwego i najniższych lotów moralnych,tylko człowiek pozbawiony wszelkich zasad może się do tego posunąć. Czy nie jest uznawany wariograf?, się okaże!, są też inne dowody, których pewnie nawet nie zauważasz. Na tym kończę i wierzę, że ta sprawa znajdzie swój finał w sądzie! Tu oceniam radną, więc daję 1.
 • Zdzisław Rembisz

  Wstydźcie się Wy odpowiedzialni za wstawienie tak odrażających zmontowanych zdjęć, za komentarze na poziomie rynsztokowym, WSTYD! I JESZCZE RAZ WSTYD! Wystawiliście sobie świadectwo dożywotnie! ps.Jestem pewien, że ten wyczyn nie przejdzie bez echa, bez konsekwencji, zdjęcie obnażonego Wójta, osoby publicznej, jest czymś, co wg mnie przechyliło szalę, wiele można znieść, ale nie coś tak obrzydliwego i najniższych lotów moralnych,tylko człowiek pozbawiony wszelkich zasad może się do tego posunąć. Na tym kończę i wierzę, że ta sprawa znajdzie swój finał w sądzie!
 • Barbara Kaczmarek

  Czytają wpis poniżej zastanawiam się jak nazwać zachowanie Rembisza, Kominiaka i spółki w poprzednich kampaniach wyborczych? Ale podobni kto mieczem wojuje, od miecza ginie. A dla radnej 5!
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin