nawigacja


jesteś tu

Dariusz Nagórski : Radny Powiatu starogardzkiego


Imię i Nazwisko:
Dariusz Nagórski

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

 

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Marek Telenda

  No nie umie żyć Twoja córka i zięć godnie panie mieszaczu gminny, wiecznie na długach nie tylko względem banków, funduszy wszelkich, ale i względem ludzi prywatnych jadą, za to czas na ataki na ludzi miała i to jest żenada na całego, a Ty zamiast silić się na krytykę innych,na przykład wójtów i radnych, wysil się na krytykę swojej własnej córki, a za fotomontaże i krytykę także wnuków i żony, jest to robić, bo uczciwe życie, dobre wychowanie leży i kwiczy. Opinie można tu wyrażać, ale opinie, a nie wulgarne, cyniczne, oszczercze wypluwać słowa w tonie zazdrosnym. Co do długów, wystarczy wpisać imię, nazwisko zięcia i słowo dług i czytamy panie mieszaczu gminny jak w otwartej księdze. Pan Marek ok jak zwykle.
 • Marek Telenda

  Lecho, wyluzuj, prawda boli, to jest jasne, ty myślałeś,że ty masz monopol na swoje komentarze tutaj?, to błąd, różnica jest tylko taka, że ciebie boli i doprowadza do widocznego szału to, że ty i twoja ekipa uprawiająca te ataki na ludzi, została brutalnie i w szczerych słowach, zdemaskowana, już nie macie jak się ukryć. Pan Marek ok jak zwykle.
 • Marek Telenda

  sam jesteś \"mieszaczem gminnym\" oszołomie, to nie twoje forum, wszyscy mamy prawo wyrażać tutaj swoje opinie na temat osób publicznych, więc zamknij się w końcu i wyrażaj swoje opinie na temat tzw. \"włodarzy gminnych\" jak sam ich nazywasz i to wszystko. Cudze córki, długi i inne sprawki to nie twoja sprawa, żenująca jest twoja własna paranoja i sposób w jaki się wyrażasz na tym forum o innych, twoje ataki na innych internautów korzystających z tego portalu a których mierzysz jedną miarką\" grotnikową\" są skandaliczne. Nikt cię głupku nie atakuje bo nikogo nie obchodzisz a o Telendzie jak i o innych działaczach gminnych umieszczonych na tym forum każdy ma prawo się wypowiadać , wobec tego twoje chamskie próby zablokowania głosów krytyki są niedopuszczalne. Sam się w końcu naucz żyć skromnie i na własny rachunek i nie pouczaj innych internautów bo akurat ty oszołomie nie masz do tego żadnego prawa, spadaj do psychiatryka gdzie twoje miejsce. Pan Telenda jest beznadziejnym Przewodniczącym Rady Gminy Zgierz i to wiedzą wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli okazję i nieprzyjemność przyjrzeć się jego poczynaniom
 • Marek Telenda

  Najlepsze było do siego roku w wykonaniu Telendy
 • Marek Telenda

  Mieszaczu gminny, córki długi spłacaj,bo żenujące to jest, a nie atakuj mnie, pana Telendęi innych. Dług rośnie, a i poczytać można o nim, naucz córkę żyć uczciwie,godnie i skromnie, a nie z pompą za cudze.
© 2009-15 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin