nawigacja


jesteś tu

Józef Władysław Sulikowski : Radny Powiatu wągrowieckiego


Imię i Nazwisko:
Józef Władysław Sulikowski

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Wiesław Olender

  Pani \"alu\"(?), już samo Pani pytanie daje do zrozumienia, że dobrze Pani wie o czym i o kim mowa.Ludzie wchodzący na to forum też dobrze wiedzą, tak dobrze, że nie trzeba więcej szczegółów dodawać, wystarczy, że jest zaznaczone \"pan.w i jego rodzina\" i \"emeryt\". Po raz kolejny nie będę się rozpisywać, kilka stron wstecz napisałem, co myślę, ale i co inni myślą o tych ludziach, o ich zachowaniu podczas kampanii wyborczej i nie tylko kampanii, bo tę politykę nienawiści serwowali sobie i przy okazji ludziom postronnym od lat. To, co zrobili w kampanii, mam na myśli fotomontaże, ulotki fałszywe, wulgarne komentarze tutaj, to jest, jak pisałem już - PATOLOGIA i DEMORALIZACJA W STOPNIU NAJWYŻSZYM!
 • Wiesław Olender

  Bardzo dobra-mam nadzieje, ze pomoze wielu z nas podjac odpowiednie decyzje w gminie
 • Wiesław Olender

  Panie \"wojtku\" czy to znaczy, że to o czym Pan pisze to jest \"dzieło\" jakiegoś szkolnego nauczyciela z naszej gminnej szkoły ?, to niewiarygodne jest ! interesuje mnie to ze względu na dzieci.
 • Wiesław Olender

  Ja \"alu\"(?) rozumiem panią Grażynę, ponieważ dotknęła ona bardzo ważnego tematu, a mianowicie bardzo gorszących wpisów, zwłaszcza u pana Rembisza (wysyp przed I turą wyborów), ale i fotomontaży, a także wulgarnych słów do współkomentujących. Uważam, że należy napiętnować takie zachowania, ja zostałem niejednokrotnie znieważony, obrzucony inwektywami etc. przez osoby, które nic wspólnego z komentowaniem kulturalnym nie miały, nie wspominając o poglądach, których również nie miały. Miały za to agresję, brak kultury i szacunku do innych, a owe przymioty okraszały rubasznym, cynicznym prześmiewczym tonem, do tego, czasami, gdy same się orientowały, że przesadziły, zmieniały ton pisania w ton pretensji do innych, że rzekomo inni nie pozwalają mieć innego zdania. Raz jeszcze powtórzę, mieć inne zdanie to nie znaczy pod mocno zaszyfrowanym ip wstawiać wulgarne fotomontaże, obrażać innych, podpisywać się imieniem Marka Kominiaka, insynuować, że radny Chaber żonę bije itd., obrażać p. Agnieszkę Kubik, która zwróciła uwagę na te wulgarne fotomontaże, mieć inne zdanie to nie znaczy krążyć po profilach wszystkich radnych,używając wielu nicków i podszywając się pod np. panią Zuzannę Marchewę(taki miał zapewne autor plan, bo Zuzanna rzadkie imię) i siać ferment, mieć inne zdanie to umieć z innymi przebywać na jednym forum nie zachowując się patologicznie. Cieszę się, że wiadomym jest,kto kryje się za tą niezliczoną ilością nicków, za tymi aktami agresji słownej, za tymi fotomontażami. Wstyd szanowni Państwo, wstyd!Nie powinniście nigdy zajmować się wychowywaniem młodzieży, NIGDY!
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin