nawigacja


jesteś tu

Józef Władysław Sulikowski : Radny Powiatu wągrowieckiego


Imię i Nazwisko:
Józef Władysław Sulikowski

Data i Miejsce Urodzin:
?

Przynależność Polityczna:


ocena

 • komentarze:     0
 • zdjęcia:              0
 • video:                 0
 • sexy:                   -
 0  

lubię to


zobacz też


ostatnie opinie

 • Zdzisław Rembisz

  Jedno jest pocieszające, nie słyszałem, żeby ktoś z popierających obecnego wójta, wypowiadał się w sposób agresywny, nasączony obsesyjną nienawiścią, wręcz chorobliwą o pani Kaczmarek, nikt z tych ludzi nie posunął się do rozwieszania pod kościołami , szkołami itd. wulgarnych fotomontaży i obelg pod jej adresem, słyszałem natomiast bardzo konstruktywną krytykę, popartą słabymi wynikami jej pracy jako radnej, jej pracy jako przewodniczącej rady w latach 2006-2010, panowało wtedy niezadowolenie wśród dużej grupy mieszkańców z funkcjonowania rady, którą miała zaszczyt kierować, miała bardzo dużą możliwość właśnie wtedy pokazania swoich walorów,możliwości niestety, panowało duże niezadowolenie z jej pracy, z tego powodu oraz z własnej analizy tejże kandydatki, nie jestem w stanie zaryzykować oddania głosu na tak niepewną przyszłość, gmina potrzebuje spokoju, a nie burzy i utarczek o byle głupstwa. Program obecnego wójta w pełni zaspakaja moją wizję rozwoju gminy, a do tego obecny wójt to uczciwy człowiek.
 • Barbara Kaczmarek

  henryk, nie udawaj kogoś innego, masz ten sam niewybredny język, co niegdyś w informacjach, które mieliśmy w skrzynkach na listy, a których twórcą był właśnie pan w., poza tym,nie o błędy jako błędy chodzi, a o to, że to właśnie one zdradzają autora, a raczej autorów,chyba już można pisać, tysięcy wpisów na tej stronie. Przecież nikt głupi nie jest, poza tym słowa pod adresem i wójta i nas wyborców( naiwni, głupi, miernoty) są od dawna na ustach właśnie pana w. i jego rodziny, nawet nie potrafią ci ludzie zachować odrobiny klasy, wszyscy dla nich to właśnie głupi itp., ale to sobie wystawiają ocenę tymi określeniami.No i niestety, to prawda, że mówi o nich cała gmina, wstydzilibyście się za to, co zrobiliście w tej kampanii. Głupi ne jestem, naiwny też nie,dla tej kandydatki tylko 1,ale powodzenia życzę, bo nie mam w sobie tak zapiekłej nienawiści ja ludzie, którzy oczernili publicznie wójta.
 • Barbara Kaczmarek

  Panie w. , znowu się dałeś złapać, miernoty..to twoje i twojej żony i córki określenie, zbyt często je wypowiadacie o wyborcach wójta ludzie mili i dajecie się po tym łatwo rozpoznać. Poza tym ta agresja w słowach i obrażanie innych, to podobne właśnie do ciebie w. Właśnie dlatego, że nie lubię być obrażany przez ekipę kontrkandydata mojego faworyta, i to tak arognacko obrazany i niesprawiedliwie, daję 1 pani Kaczmarek. Ja nikogo nie obrazam i nie ma przyjemnosci był obrażany przez ludzi nasyconych agresją.
 • Zdzisław Rembisz

  A określenie pan w. cię obraża??, a dlaczego?, to już wiesz, że to taki podły człowiek??, ps. jesteś panem w. albo którymś z jego domowników, a to,że piszesz o tym jasno na to wskazuje. Piszesz w. dalej, bo nie umiesz się powstrzymać i tyle. Nie udało ci się też udać tutaj, że ty to nie ty. za duzo złego zrobiłeś człowieku ostatnimi i nie tylko ostatnimi zresztą czasy.Teraz próbujesz stworzyć pozornie normalną krytykę, ale dalej jednak nie możesz wyzbyć się pewnch charakterytycznych dla ciebie określeń na temat wójta.
 • Zdzisław Rembisz

  a niechby został sobie wójtem w Koziej Wólce albo w Pacanowie byle nie u nas ,bo taki dyletant to katastrofa jest ,i najwyższy czas pożegnać tego pana
© 2009-14 nasz-polityk.pl
Serwis Nasz-Polityk.pl nie jest odpowiedzialny za treści, zdjęcia lub filmy wideo zamieszczone przez internautów.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
O Stronie | Wskazówki | Kontakt | Regulamin